Moje Noviny by Michal Sefl (Universal)
N/A
Released: Mar 1, 2011
Version: 1.2
Size: 7 MB
Deal Alert
Get notified when this app is on sale or goes free [privacy policy]

Price History

Ranking - News (iPhone)

Ranking - News (iPad)

Moje Noviny

Michal Sefl
[ This app is no longer available for download ]

Upozornění pro majitele starších verzí: Pokud Vám aplikace padá i po updatu, běžte prosím v aplikaci do Nastavení a zvolte "Reset databáze". To aktualizuje nefunkční odkazy, jenž pády způsobují.

★ UPDATE 1.2: Konečně možnost přidávat vlastní rss zdroje! (nutné zadat vždy kompletní adresu, včetně http://)

★ NEJOBSÁHLEJŠÍ RSS ČTEČKA PRO iOS V ČR!
Od přístupu k informacím z jakéhokoliv z více než 50 serverů vás nyní dělí pouze dvě kliknutí. Naleznete zde vše co vás může zajímat od zpráv z domova, přes sport, magazíny pro ženy, IT technologie, až po vaření. Navíc, seznam s dalšími updaty dále roste.

★ PŘEHLEDNÝ INTERFACE A OVLÁDÁNÍ
Veškeré rss zdroje lze přehledně zobrazit buď v režimu "Rubriky", nebo "Servery". Po vybrání rubriky/serveru se vám zobrazí seznam rss zdrojů, spadajících pod vybranou kategorii, včetně možnosti každou z nich přidat do oblíbených, či odebrat.

★ SEZNAM RSS ZDROJŮ VE VERZI 1.1:
AVmania.cz, AbecedaZahrady.cz, Agris.cz, Auto.cz, AutoRevue.cz, Blansko.cz, Britské listy, CFO World.cz, CIO Business World.cz, ChannelWorld.cz, Click!, Computerworld.cz, Český rozhlas.cz, DIGIarena.cz, Doupě.cz, Dáma.cz, E15.cz, FinExpert.cz, Fotografování.cz, GameStar.cz, HD World.cz, iHNed.cz, iPhone.cz, Interval.cz, Jablíčkář.cz, Koule.cz, Kraj Vysočina, Lidéazemě.cz, MobilMania.cz, MujMac.cz, Mujipod.cz, Novinky.cz, Ocvičení.cz, Ordinace.cz, Osel.cz, Ostravské noviny, PC World.cz, Pardubický kaleidoskop, Parlamentní listy, RVP.cz, Realit.cz, Region Vyškov, Science World.cz, Security World.cz, Sedmička.cz, Slevomat, Strategie.cz, Strava-Dělená.cz, Studentworld.cz, VTM.cz, WomenZone.cz, ZDN.cz, Zdravě.cz, Ženy.cz, Živě.cz

★ CHYSTÁ SE:
- ukládání článků pro pozdější čtení v offline režimu

Upozornění: Uvedené rss zdroje podléhají autorským právům a jejich použití v aplikaci je povoleno jejich provozovateli. Offline čtení vzhledem k povaze použití rss zdrojů není a nebude možné, chystá se však alternativní možnost. Aplikace pro svou plnou funkcionalitu vyžaduje připojení k internetu a za případný vadný obsah rss kanálů, či jejich nedostupnost nezodpovídám.

What's new in version 1.2
Pokud Vám aplikace padá i po updatu, běžte prosím v aplikaci do Nastavení a zvolte "Reset databáze". To aktualizuje nefunkční odkazy, jenž pády způsobují.

- možnost přidat vlastní zdroje
Our verdict: Ok
  • = Moje Noviny has no ratings yet.
  • + It is currently 50% off its regular price.
  • + The app is also at the lowest price we've seen.
Similar Apps
The New York Times

Universal App - Designed for iPhone and iPad

Developer: The New York Times Company || Version: 9.30.0

Fox News: Live Breaking News

Universal App - Designed for iPhone and iPad

Developer: Fox News Network, LLC || Version: 3.38

CNN: Breaking US & World News

Universal App - Designed for iPhone and iPad

Developer: CNN Interactive Group, Inc. || Version: 6.10.2